DOMINOWOOD
We change for You

Zgłoś naruszenie prawa UE

W dniu 23 października 2019 r. została przyjęta dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii Europejskiej.

Celem dyrektywy 2019/1937 jest poprawa egzekwowania prawa i polityk UE w określonych dziedzinach poprzez ustanowienie wspólnych minimalnych norm zapewniających odpowiedni poziom ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa UE. W dyrektywie 2019/1937 ustanawia się zasady i procedury dotyczące ochrony „sygnalistów”, czyli osób, które zgłaszają informacje uzyskane w kontekście związanym z pracą na temat naruszeń prawa UE.

Wykonując obowiązki wynikające z Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z dnia 23 października 2019 r. w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii Europejskiej, ustaliliśmy oraz wprowadziliśmy regulamin zgłoszeń naruszeń prawa i ochrony osób zgłaszających naruszenie prawa w DOMINOWOOD S.A.

Informacje na temat naruszeń prawa Unii Europejskiej w zakresie objętym dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z dnia 23 października 2019 r. w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii w DOMINOWOOD S.A. można zgłaszać:

  • pisemnie na adres: DOMINOWOOD S.A., ul. Fabryczna 7/14, 16-020 Czarna Białostocka
  • elektroniczne na adres: sygnal@dominowood.pl

Do pobrania:
Formularz zgłoszenia naruszenia prawa UE

Kantówki okienne

Kantówki okienne

Półfabrykaty przeznaczone do produkcji okien drewnianych, odznaczające się zdecydowanie lepszymi parametrami jakościowymi od drewna litego.

czytaj dalej

Kantówki drzwiowe

Kantówki drzwiowe

Półfabrykaty przeznaczone do produkcji drzwi drewnianych, odznaczające się zdecydowanie lepszymi parametrami jakościowymi od drewna litego.

czytaj dalej

Program schodowy

Program schodowy

Półfabrykaty przeznaczone do produkcji schodów drewnianych, odznaczające się zdecydowanie lepszymi parametrami jakościowymi od drewna litego.

czytaj dalej

Galanteria drzewna

Galanteria drzewna

Półfabrykaty do produkcji opasek drzwiowych, listew maskujących, listew narożnych, elementów meblowych i ogrodowych, ramek ozdobnych.

czytaj dalej

Jesteśmy uczestnikiem programu POLSKI KAPITAŁ