DOMINOWOOD
We change for You

Kantówki okienne

Kantówki okienne

Półfabrykaty przeznaczone do produkcji okien drewnianych, odznaczające się zdecydowanie lepszymi parametrami jakościowymi od drewna litego.

czytaj dalej

Kantówki drzwiowe

Kantówki drzwiowe

Półfabrykaty przeznaczone do produkcji drzwi drewnianych, odznaczające się zdecydowanie lepszymi parametrami jakościowymi od drewna litego.

czytaj dalej

Program schodowy

Program schodowy

Półfabrykaty przeznaczone do produkcji schodów drewnianych, odznaczające się zdecydowanie lepszymi parametrami jakościowymi od drewna litego.

czytaj dalej

Galanteria drzewna

Galanteria drzewna

Półfabrykaty do produkcji opasek drzwiowych, listew maskujących, listew narożnych, elementów meblowych i ogrodowych, ramek ozdobnych.

czytaj dalej

Kantówki "Heart Wood Oriented" Nowość!

Kantówki Heart Wood Oriented

Drewno twardzielowe (heart wood) charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na zmienne warunki klimatyczne oraz działanie czynników biologicznych.

Kantówki "Heart Wood Oriented" to wydłużona trwałość oraz żywotność okien i drzwi przy braku konieczności impregnacji.

czytaj dalej

Najczystszy sosnowy pellet

Najczystszy sosnowy pellet

Najbardziej ekologiczne i przyjazne środowisku paliwo opałowe produkowane z biomasy drzewnej, pozbawione kory i zanieczyszczeń mineralnych.

Innowacyjna metoda produkcji, dzięki której zużycie opału spada nawet do 30% w stosunku do tradycyjnych pelletów dostępnych na rynku.

czytaj dalej

Aktualności

2020-12-01

Ogłoszenie nr 2020-9837-15873 - protokół wyboru wykonawcy

Informujemy o rozstrzygnięciu postępowania i wyborze oferty dotyczącej projektu "Rozwój przedsiębiorstwa Dominowood S.A. w zakresie obrzynania tarcicy nieobrzynanej wraz z sztaplowaniem pozyskanych w tym procesie [...]
czytaj dalej

Jesteśmy uczestnikiem programu POLSKI KAPITAŁ