DOMINOWOOD
We change for You

Kontrola jakości

Kontrola jakości

W ciągu całego cyklu produkcyjnego zanim produkt zostanie zapakowany i wysłany do klienta poddawany jest ciągłej i wnikliwej kontroli jakości zarówno pod względem wytrzymałościowym jak też jakościowym.

W zakładowym laboratorium prowadzone są badania wytrzymałościowe spoin klejowych oraz ich odporności na działanie wody. Tylko produkty, które pozytywnie przejdą wszystkie testy i badania są pakowane i wysyłane do Klientów.

Zarząd z pełną odpowiedzialnością potwierdza, iż wszystkie produkty firmy DOMINOWOOD spełniają wymagania norm PL-EN 13307-1:2007, PN-EN 204, PN-EN 942, PN-EN 14220

Kantówki okienne

Kantówki okienne

Półfabrykaty przeznaczone do produkcji okien drewnianych, odznaczające się zdecydowanie lepszymi parametrami jakościowymi od drewna litego.

czytaj dalej

Kantówki drzwiowe

Kantówki drzwiowe

Półfabrykaty przeznaczone do produkcji drzwi drewnianych, odznaczające się zdecydowanie lepszymi parametrami jakościowymi od drewna litego.

czytaj dalej

Program schodowy

Program schodowy

Półfabrykaty przeznaczone do produkcji schodów drewnianych, odznaczające się zdecydowanie lepszymi parametrami jakościowymi od drewna litego.

czytaj dalej

Galanteria drzewna

Galanteria drzewna

Półfabrykaty do produkcji opasek drzwiowych, listew maskujących, listew narożnych, elementów meblowych i ogrodowych, ramek ozdobnych.

czytaj dalej

Jesteśmy uczestnikiem programu POLSKI KAPITAŁ