DOMINOWOOD
We change for You

Приглашение к сотрудничеству

Operator wózka widłowego

Data zamieszczenia: 2024-02-21

Opis stanowiska:

  • rozładunki tarcicy z samochodów
  • załadunki i rozładunki komór suszarniczych tarcicą
  • załadunki gotowych produktów
  • obsługa komór suszarniczych
  • praca 2 zmianowa

Wymagania:

  • komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • aktywna postawa i zaangażowanie
  • doświadczenie i uprawnienia operatorskie na wózki widłowe

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rozwój i doświadczenie zawodowe

Kontakt:

  1. Elektroniczny - przesłanie CV na adres: sekretariat@dominowood.pl.
    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Udzielam zgody DOMINOWOOD S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko: Operator wózka widłowego"
  2. Telefoniczny – tel. kontaktowy: 731-001-301

Оконный брус

Cырье предназначенное для производства деревянных окон, отличающееся значительно лучшими параметрами качества по сравнению с цельной древесиной

читать далее

Дверный брус

Cырье предназначенное для производства деревянных дверей, отличающееся значительно лучшими параметрами качества по сравнению с цельной древесиной

Ступенчатая система

Cырье предназначенное для производства деревянных лестницы, отличающееся значительно лучшими параметрами качества по сравнению с цельной древесиной

Изделия из дерева

Cырье для дверных наличников, маскировочных и угловых реек, планок, штапиков, ламели, мебельных элементов, элементов для сада и огорода, декоративных рамок.

Jesteśmy uczestnikiem programu POLSKI KAPITAŁ